Konkurranse: vinn oslovearmbånd

Heihei.

Kjører i gang med en konkurranse her på bloggen. Det du kan vinne er  seks ulike oslovearmbånd (bildet under). Det eneste du må gjøre for å være med er å kommentere dette innlegget, med navn og email. Og like dette innlegget (trykke på facebook knappen under innlegget). Jeg trekker vinneren neste uke :-)




Vil du vinne oslovarmbånd?


  131 kommentarer på "Konkurranse: vinn oslovearmbånd"

Postet av: minaalhussaini
im in :D

mina_abrahamsen@hotmail.com

navnet sier seg vel selv ;P

mina
28.07.2012, 18:46
URL: http://minaalhussaini.blogg.no
Postet av: Emilie
Emilie Nybø

emilie_nybo@hotmail.com
28.07.2012, 18:49
Postet av: Mina Skogsaas
Åh, ja! Har så sinnsykt lyst på armbåndet! OSLOVE <3

Mina Skogsaas

guppigupp@hotmail.no
28.07.2012, 18:50
Postet av: Renate Fyllingen
Rslf0393@hotmail.com
28.07.2012, 18:51
URL: http://rfyllingen.blogg.no
Postet av: Emilie
Åhh, har så lyst på sånnt!!

Emilie Buøy

emilie.buoy@hotmail.com
28.07.2012, 18:54
URL: http://emiliebu.blogg.no
Postet av: Hedda
Hedda Sofie Herland

Heddso@hotmail.com
28.07.2012, 18:59
Postet av: Sandra <3
Kjempefine! :)

Sandra Systad

sa-sy@live.no
28.07.2012, 19:05
Postet av: Skjulstad & Bugge
I am in! :D<3
28.07.2012, 19:16
URL: http://buggee.blogg.no
Postet av: Skjulstad & Bugge
skjulstad97@gmail.com
28.07.2012, 19:16
URL: http://buggee.blogg.no
Postet av: Benedicte Veland
Benedicte Veland

benedicte.veland98@hotmail.com
28.07.2012, 19:17
Postet av: Frida Halvorsen
Im In! :)

Frida Marie Halvorsen

Jenta_utenbriller@live.no
28.07.2012, 19:17
URL: http://fridamelua.blogg.no/
Postet av: sofielb
Jeg er med :)

sofili_rg@hotmail.com
28.07.2012, 19:18
URL: http://sofielb.blogg.no
Postet av: Kari :))
Kari Green

kari-green@hotmail.com
28.07.2012, 19:18
Postet av: Miriam Torsøe
Miriam Torsøe :))<3

miriamtorsoe@live.no
28.07.2012, 19:18
URL: http://torsoe.blogg.no
Postet av: mrs0perfekt
MED! :D

Maria Nordahl Kjølen

m.n.k-98@hotmail.com
28.07.2012, 19:21
URL: http://mrs0perfekt.blogg.no
Postet av: chalotteyohanne
ÅÅ,jaa!

Chalotte Andersen

Charliexx@hotmail.no

:)
28.07.2012, 19:22
URL: http://chalotteyohanne.blogg.no
Postet av: malin
Malin Staakkan Bærstad - malin_mina@hotmail.com
28.07.2012, 19:23
Postet av: Anniie~
Elsker sånne armebåndt! :O Vinner aldri noe, men prøver å bli med! :D

Helen@live.no (:
28.07.2012, 19:24
URL: http://anniie.blogg.no/
Postet av: Selmaa
Jeg er med :D

Selma Stubbe

smrs99@hotmail.com
28.07.2012, 19:24
Postet av: Kristina
Har kjempelyst til å vinne! :)

Kristina

kristina-u97@hotmail.com
28.07.2012, 19:25
URL: http://kristellins.blogg.no
Postet av: Bea
Bea Bjørnerud

beeaaa96@hotmail.com
28.07.2012, 19:27
URL: http://baeb.blogg.no
Postet av: emma
Emma Deilhaug

emma1998kk@hotmail.com

:D :))
28.07.2012, 19:29
Postet av: Julie Sævik
Med ! :-)

Julie Almestad Sævik

julie.savik@hotmail.com
28.07.2012, 19:30
URL: http://juliesaevik.blogg.no
Postet av: edelwold
Jeg er med og vil gjerne vinne disse Oslo armbåndene ELSKER OSLO<3

Navn: Edel

ep: edel5000@live.no
28.07.2012, 19:30
URL: http://www.edelwold.blogg.no
Postet av: Renate
sminkeerlivet@live.no
28.07.2012, 19:31
Postet av: nina
<3

Thea

Theamedhus@hotmail.com
28.07.2012, 19:37
Postet av: Elise <3
MED!

Elise S.M

musemom1@hotmail.com
28.07.2012, 19:37
Postet av: Camilla
Camilla Sæter

Epost: csaeteer@hotmail.com
28.07.2012, 19:39
Postet av: Andrea
jeg ønsker meg!! <3 vil gjerne vinne! <3 <3

andrea.onarheim_99@hotmail.com
28.07.2012, 19:39
Postet av: Ida Mathilde
Jeg er med!!

idahoff@hotmail.no (.NO ikke COM!)
28.07.2012, 19:40
URL: http://www.imeh.blogg.no
Postet av: kinebakken
Jeg er med :)

Kine Bakken

bakkenkine@gmail.com
28.07.2012, 19:40
URL: http://kinebakken.blogg.no
Postet av: Anna Malene Bjånesøy
Jeg er med, elsker sånne armbånd :)

annamalene-97@hotmail.com

Anna Malene
28.07.2012, 19:40
Postet av: haruka
Christine Munthe

feliciter@live.no
28.07.2012, 19:41
URL: http://www.haruka.blogg.no
Postet av: aniad
meeeed<3

ania ^^

emmagil66@gmail.com <3
28.07.2012, 19:41
URL: http://aniad.blogg.no/
Postet av: Emma
Jeg er med!

Navn: Emma Sofie Råbakk Jakobsen

Email: esjako@hotmail.no
28.07.2012, 19:42
Postet av: Anne Marte
Åå, Oslove <3

Anne Marte, ape.anne@live.no
28.07.2012, 19:42
Postet av: Mathilde
Er med!

Mathilde Granli

mathilde.granli@hotmail.com
28.07.2012, 19:42
URL: http://pannekake.blogg.no
Postet av: Tanita
E-post: tanita1@live.no

Elsker oslo så ville melde meg på går alltid med armbånd og Oslolove hadde vært fint å ha i samlinga!
28.07.2012, 19:42
URL: http://missandersen.blogg.no
Postet av: Maria
Maria Iversen Stordal

mariastordal@hotmail.com

Har så lyst på Oslove armbånd! Dem er så kule! Har du armbåndene selv? :)
28.07.2012, 19:44
URL: http://photomariiaa.blogg.no
Postet av: Christina
Jeg er med :-)

Christina Høiseth

christina.hoiseth@hotmail.com
28.07.2012, 19:44
Postet av: Lily
Så søte armbånd :)
28.07.2012, 19:46
URL: http://lilyls.blogg.no
Postet av: Oda Linnea
Maria: Så bra :-) Ja, har en pakke selv, og skal gi bort en :-)
28.07.2012, 19:48
URL: http://odalbi.blogg.no/
Postet av: kinendale
Kine Nygård Dale :)

Email: kine_n_dale@hotmail.com
28.07.2012, 19:49
Postet av: Kristinaa
Heeei:)) har superlyst til å vinne disse superlule armbåndene<3 heter Kristina, og emailen min er Kristinatonsager@live.no

BTW..Superkul blogg

-kristina
28.07.2012, 19:51
Postet av: Kristinaa
Kristina tønsger
28.07.2012, 19:53
Postet av: anna
Anna Kaasa Sundgaard

anna_kaasa@hotmail.com
28.07.2012, 19:55
Postet av: Nina
Ønsket meg disse utrolig lenge!

Nina Samuelsen

nina-sam@hotmail.com
28.07.2012, 19:55
URL: http://scoot.blogg.no
Postet av: Kristinaa
Hejjhejj<3 vet ikke om den forrige komentaren kom med, så da lager jeg en til for å være heeeelt sikker;))

Kristina tønsager, Kristinatonsager@live.no

ÆÆÆÆLSK OSLOLOVE<333
28.07.2012, 19:57
Postet av: frida
Jeg er med!

frida.lindholt@hotmail.com
28.07.2012, 19:58
Postet av: Kristine Elisabeth
Åh, de er så freshe! Jeg er med :-) kristine97@live.no
28.07.2012, 20:00
URL: http://kristine0lsoy.blogg.no
Postet av: Emilie - kommenterer alltid tilbake ♥
Har likt :)

cooliemilie@hotmail.com
28.07.2012, 20:01
URL: http://millin0.blogg.no
Postet av: Silje
Jeg er med :-) <3
28.07.2012, 20:05
URL: http://www.silillem.blogg.no
Postet av: Nicole Hansen-Kommenterer tilbake
Er med!

Nicole Hansen
28.07.2012, 20:06
URL: http://nicoleaah.blogg.no
Postet av: sim0nebf
Jeg blir med!

Simone Bjørnshei Fredheim.

mone-pone@hotmail.com
28.07.2012, 20:15
URL: http://sim0nebf.blogg.no
Postet av: Ellen
Ellen Zakariassen

ellenzak@broadpark.no
28.07.2012, 20:15
Postet av: Torunn Tangen
Lykke til med konkurransen! (:
28.07.2012, 20:18
URL: http://torunntangen.blogg.no
Postet av: <3 ane - kommenterer tilbake
jeg er med!
28.07.2012, 20:19
URL: http://anekh.blogg.no
Postet av: Katrine
Jeg er med! Utrolig fine armbånd!<3
28.07.2012, 20:19
URL: http://katrinebw.blogg.no
Postet av: silje.
Jeg er med :) silje.sviggum@gmail.com

Jeg får dessverre ikke likt innlegget, men deler det på facebook allikevel. Håper det funker.
28.07.2012, 20:20
URL: http://lykkeansikt.wordpress.com
Postet av: <3 ane - kommenterer tilbake
glemte email! haha, jeg er med :D

a.kristina97@hotmail.com
28.07.2012, 20:20
URL: http://anekh.blogg.no
Postet av: Andrea og Jannicke
jeg er med !!! : )

jannicke96@hotmail.no
28.07.2012, 20:25
URL: http://andick.blogg.no
Postet av: Mathilde
Mathilde Tangen Svan

mathilde_t.s@hotmail.com

:-)
28.07.2012, 20:29
URL: http://tillis.blogg.no
Postet av: Charlotte!
I'm iiin

Charlotte Lunder Bueng

charlotte-bueng@hotmail.com
28.07.2012, 20:30
Postet av: Andrea Ikkelita
Andrea Fossum

andreafossum96@hotmail.com
28.07.2012, 20:31
URL: http://Afossum.blogg.no
Postet av: Eirindreew
JAAAA! jeg vil vinne!!! eirincool@hotmail.com, eirin a bordal <3<3
28.07.2012, 20:32
URL: http://eirindreew.blogg.no
Postet av: Tanja Helen
errr med c:

Tanja Helen

Tanja.helen@hotmail.com
Postet av: Eline
Eline Vabø

elinevabo@hotmail.com
28.07.2012, 20:33
Postet av: foto blogg av; Sigrid
Jeg er med :)

sigrid.katt@hotmail.com
28.07.2012, 20:34
URL: http://pwnbs.blogg.no
Postet av: Lille Stine
oOo, sa senest i går at jeg ønsker meg det. x)

Stine Amundsen - lillestine@live.com
28.07.2012, 20:35
URL: http://lillestine.blogg.no
Postet av: Maria
Maria Christiansen

justinbieberfan11@live.no
28.07.2012, 20:37
Postet av: carmenl
Fine,men jeg trenger ikke .

Lykke til dere andre :)

Trenger du header? Jeg tar imot bestillinger - GRATIS!

Bare send mail til carmenl@live.no og send inn opp til 10 bilder av deg selv/noe du vil ha med,så lager jeg med noen av bildene.

-Carmenl♥
28.07.2012, 20:38
URL: http://carmenl.blogg.no
Postet av: Marte
Marte Nerbø

Martenerb@hotmail.com
28.07.2012, 20:40
URL: http://marteminsin.blogg.no
Postet av: Vilde Næss
Vilde Næss

Epost: vildenaess@hotmail.com

:))
28.07.2012, 20:45
Postet av: Johannes Skøien
Jeg slenger meg på jeg :):)

Johannes Skøien

johannes_skoien@hotmail.com
28.07.2012, 21:01
Postet av: Samira
samira-chami@hotmail.no
28.07.2012, 21:07
Postet av: nathalie ♥
jeg er med :) <3

nati.mob@hotmail.com
28.07.2012, 21:09
Postet av: Camilla Bøe
camillaboe@live.no
28.07.2012, 21:09
Postet av: Farha Awan
De er kjempe fine! #Oslove <3

f.naz.awan@gmail.com
28.07.2012, 21:21
Postet av:
Martine Hogganvik

martine.hogganvik@hotmail.com

likt!
28.07.2012, 21:21
Postet av: Silje
siljetb_99@hotmail.com
28.07.2012, 21:21
Postet av: Kristina c:
Kristina Olsen Torsvik

kristina101@live.no
28.07.2012, 21:33
URL: http://vampyrerr.bogg.no
Postet av: Lilly Cecilie
Lilly Cecilie Lund Gabrielsen

Epost: lilly.cecilie1997@hotmail.com

:))) <3
28.07.2012, 21:34
Postet av: Linn
Linn Nordnes

Linn.nordnes@hotmail.com
28.07.2012, 21:41
URL: http://www.lfn.blogg.no
Postet av: camilla
Camilla Juklerød

Epost: camillajuklerod@hotmail.com
28.07.2012, 21:49
Postet av: Jonas johansson dahlen
.....
28.07.2012, 21:53
Postet av: Jonas johansson dahlen
Jonas johansson dahlen

Jonasjd@live.no
28.07.2012, 21:56
Postet av: susanne reselli
Susanne Reselli

susannereselli@live.no
28.07.2012, 22:42
URL: http://susannereselli.blogspot.com
Postet av: Ina Malen
Du har en kjempefin blogg Oda Linnea ;)

Oslove armbåndene er skikkelig kule og pene :D
28.07.2012, 22:42
URL: http://www.hverdagmedina.blogg.no
Postet av: Helle Dybvad
Helle Dybvad

hehehelle@live.no
28.07.2012, 22:56
Postet av: Kineda
SV: Tusen takk, du også:)
28.07.2012, 23:34
URL: http://kineda.blogg.no
Postet av: Marita Falch Bjørklund
maritafalch@hotmail.com

Marita Falch Bjørklund :)
29.07.2012, 00:35
URL: http://yolo1997.blogg.no
Postet av: Marita Falch Bjørklund
maritafalch@hotmail.com

Marita Falch Bjørklund :)

Får ikkje likt innlegget, får ikkje opp noe "like" knapp, men jeg liker innlegget på facebook siden din. Håper det funker!

Hilser!
29.07.2012, 00:55
URL: http://yolo1997.blogg.no
Postet av: Eilen Thorkildsen Nilsen
eilenbarbie@hotmail.com
29.07.2012, 01:06
Postet av: odin
hei <3
29.07.2012, 01:52
Postet av: Emma Sofie
Såå mye ! Blir ganske kjekt hvis jeg vinner da, så kan jeg bruke dem første gang jeg drar til Oslo, drar for å se på Mgp jr.

Navn : Emma Sofie Pedersen

Epost : emmasofie2001@hotmail.com

Håper jeg vinner da !!!! Da blir jeg glad !
29.07.2012, 09:55
URL: http://s0fiesfoto.blogg.no
Postet av: hannahr
Navn: Hannah Rolfsen

Epost: haniie@live.no

:)
29.07.2012, 11:32
URL: http://hannahr.blogg.no
Postet av: Alexandra solheim
Jeg er med :)

Sannalove@hotmail.no
29.07.2012, 11:35
Postet av: Vilde Marie
Vilde Marie Winnje

vilde.m.w_19@hotmail.com
29.07.2012, 12:15
Postet av: Sidra Fyllingsnes
Syykt lyst på ! :D

sidra.fyllingsnes@hotmail.no ♥
29.07.2012, 18:50
URL: http://sfyllings.blogg.no
Postet av: Bertine
Bertine Træland Hella

bertine.hella@hotmail.com
29.07.2012, 21:34
Postet av: Thyra
Thyra F Giæver

thyra_rampen@hotmail.com
29.07.2012, 23:47
URL: http://thyragiaever.blogg.no
Postet av:
Margrethe Stokke

Margrethe_09@hotmail.com
30.07.2012, 08:43
Postet av: Yvonne
Yvonne Kvalheim Gudmundsen

ykg2000@hotmail.com

;)
30.07.2012, 17:01
Postet av: emilie normann hansen
Emilie Normann-Hansen

emilienormannhansen@hotmail.com
30.07.2012, 19:36
URL: http://emilienormannhansen.blogg.no
Postet av: VICTORIA HOLT
Victoria Holt

victoria.holt@live.no
30.07.2012, 19:40
Postet av: Karoline Nicolaysen
Jeg er med, ønsket meg disse armbåndene lenge! :) Karoline Nicolaysen E-mail karro_nicolaysen@live.no
31.07.2012, 00:18
URL: http://karrougla.blogg.no
Postet av: Alma Sandum
Alma_oline@hotmail.com
31.07.2012, 08:43
Postet av:
Nina Aspelien

nini_365@hotmail.com
31.07.2012, 09:16
Postet av: Alexandra Tangnes-Olsen
Alexandra.1903@live.com

Alexandra Tangnes-Olsen
31.07.2012, 14:02
Postet av: Celine
Celine Stensvand

anki01@hotmail.com

:D
31.07.2012, 17:41
Postet av: Emilie Gundersen
Emilie Gundersen

emilie-tg@hotmail.com :DD
31.07.2012, 23:48
Postet av: AmySimpsonizer
Amalie Eggesbø

amalieamalie98@hotmail.com
01.08.2012, 09:29
URL: http://amysimpsonizer.blogg.no
Postet av: Marthe Andersskog
Marthe Andersskog

Marthe_cudrioo@hotmail.com :))
01.08.2012, 11:10
Postet av: Marthe Andersskog
Marthe Andersskog

marthe_cudrioo@hotmail.com
01.08.2012, 11:13
Postet av: Therese V. Eikeland
Jeg er med! :-D Har lenge hatt lyst på sånne bånd!!

Navn: Therese Vårdal Eikeland

Epost: Tvedesign@hotmail.com
01.08.2012, 12:52
URL: http://thereseeikeland.blogg.no/
Postet av: maria
i'm in!

maria sundelin

maria.sundelin@gmail.com
Postet av: RonnoH
Eg er med <3

Silje Hella

Silje.hella@hotmail.com
02.08.2012, 00:15
URL: http://ronnoh.blogg.no
Postet av: Siri sin blogg
Jeg vil også være med :D (Bedre sent enn aldri)

Jeg heter: Siri Ø. Eriksen

Min e-post: siri-eriksen@hotmail.com
02.08.2012, 00:16
URL: http://lumsk.blogg.no
Postet av: Maddie <3
jeg vil være med de er sååå fine <3

jeg heter: Madeleine Sten eller Maddie

min e-post: madeleinesten@hotmaail.com
02.08.2012, 08:57
URL: http://maddie24.blogg.no
Postet av: dawaaar'
!!!!

Navn Dawaar Mahmood!

email;dawaar_00@hotmail.com
02.08.2012, 14:08
Postet av: Elisabeth
<3<3
02.08.2012, 16:54
Postet av:
Ida Myhre Nornes

Ida.nornes@gmail.com
02.08.2012, 17:03
Postet av: Mi~sa~kii
Bikk Ngo, yslabb@hotmail.com
02.08.2012, 19:33
URL: http://yslabb.blogg.no
Postet av: Hannah Melien
Hannah Melien

hannahkm98@hotmail.com
02.08.2012, 22:12
Postet av: simone
Simone Nilssen

simonesimen@hotmail.no
03.08.2012, 14:49
Postet av: Marit Hage Olsen
Meg!:)

maritholsen@hotmail.com
03.08.2012, 16:14
URL: http://maritholsen.blogg.no
Postet av: Liv Therese
Liv Therese

livtherese.a@gmail.com
04.08.2012, 12:20
Postet av: Silje
Jeg er med!
04.08.2012, 13:03
Postet av: Maria Erlingsen
Maria Erlingsen

mariaerlingsen@hotmail.com ♥
06.08.2012, 17:38
Postet av: Guns N' Roses -Stine
Stine Sørensen

stinesor@live.no

:D
06.08.2012, 17:40
URL: http://GunsNRoses.blogg.no
Postet av: Maren
Har lyst på sånne armbånd :) jeg er med
07.08.2012, 16:22

Legg igjen en kommentar:

Navn:
Husk meg?
E-post:

Bloggadresse:

Kommentar:

Follow on BloglovinFollow on BloglovinFollow on BloglovinFollow on BloglovinFollow on BloglovinFollow on BloglovinFollow on BloglovinFollow on BloglovinFollow on BloglovinFollow on BloglovinFollow on BloglovinFollow on BloglovinFollow on Bloglovin


Hei, jeg heter Oda Linnea og er en jente på femten år fra Bergen. Jeg blogger hovedsaklig om hverdagen min, samt foto og mote. Jeg bruker kameraet Canon eos 550d + 50mm f/1.4.

+ Legg meg til som venn

Kontakt/sponsorer: odalbi@hotmail.com





Design laget av Julie Viktoria

hits